POZNAJ NAS – Contact Solutions
Menu Close

Contact Solutions dołączył do jednostki dominującej SGP – Sorting Group Poland, działającej na europejskim rynku od przeszło 9 lat w 10 różnych krajach. Wraz z pozostałymi spółkami SGP – Training&Consulting oraz Human&Hunter zapewniamy wzorową jakość obsługi naszych partnerów biznesowych. Towarzyszymy im w każdym elemencie produkcji, w trakcie podnoszenia kwalifikacji pracowników czy przy doradztwie personalnym. Tworzymy centrum wielokanałowej obsługi klientów.

Firma założona została przez grupę managerów z wieloletnim branżowym doświadczeniem efektywnie działa na polu budowania współpracy z partnerami. Przez ostatnie lata byliśmy czynnym obserwatorem procesów zachodzących w sektorze finansowym, motoryzacyjnym, telekomunikacyjnym, edukacyjnym, sportowym oraz lotniczym. Ewoluowaliśmy razem z nimi czerpiąc ze zmian to co najlepsze.

Podejścia do standardów obsługi mogliśmy się uczyć od najlepszych w branży. Swoją wiedzę wspieramy modernizacyjnymi rozwiązaniami, co w efekcie pozwala zauważyć ciągły wzrost satysfakcji klienta ze świadczonych usług. Jakość świadczonych przez naszą spółkę usług wynika głównie z jakości pracy i zaangażowania naszych pracowników.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry managerów, team liderów oraz konsultantów. Wspólnie tworzymy zgrany zespół, którego celem jest prowadzenie projektów i kampanii na najwyższym poziomie.